Kamioni përplas veturën e ik nga vendi i ngjarjes

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash në dalje të komunës së Prishtinës.

Sipas informacioneve të para, një kamion ka goditur një veturë dhe ka ikur nga vendi ngjarjes.

Nuk raportohet për të lënduar.

IndeksOnline ju sjell pamjet:

Poste të ngjashme

Lajmi i fundit