DUA LIPA E EMOCIONUAR QË U NOMINUA NË TRI KATEGORI NË “NRJ MUSIC AWARDS”

ADVERTISEMENT

Dua Lipa u kërkoi fansave që ta votojnë për të fituar në kategoritë e nominuara në “NRJ Music Awards”.

 

Dua Lipa këtë vit është nominuar në disa kategori në eventet më prestigjioze të muzikë.

Para pak ditësh u bë e ditur se Dua Lipa u nominua në tri kategori në eventin “NRJ Music Awards”, ndërsa me votën e fansave mund të triumfojë në secilën prej tyre.

Me postimin e fundit, Dua u shpreh e ngazëllyer për këto nominime, ndërsa thotë se kënga “Physical” po e merr atë që e meriton.

Ndryshe, përveç Dua Lipës, në këtë event janë nominuar edhe dy shqiptarë, DJ Regard dhe Ava Max.

I

Poste të ngjashme

Lajmi i fundit