Kurti merr pjesë në takimin e ftuar nga presidentja, diskutohet për shtyrjen e zgjedhjeve lokale
Reciprociteti në targa / MPB ka një njoftim për qytetarët
Kërcënoi me vrasje ambasadorin e SHBA-së në Kosovë, Gjykata merr vendim për të akuzuarin
Arben Gashi-Kurtit: Për tri javë të kanë vdekë 604 qytetarë, a ki diçka me thënë për këtë punë
Rrëfimi i ushtares kanadeze për luftën dhe dashurinë që gjeti në Kosovë (Video)
Gjykatësja s’ia jep fjalën Salih Mustafës, dëshmitari: Do ta them të vërtetën
Albin Kurti: Përmirësimi i sistemit arsimor, misioni i yni
Zbatimi i reciprocitetit / Lëshohen targat e para të përkohshme të Republikës së Kosovës (Foto)
Tabelat e përkohshme RKS për veturat nga Serbia, 15 autoblinda të Policisë vendosen në kufirin në Jarinje
Rakiq del në Jarinje pas vendimit të Qeverisë së Kosovës për automjetet me targa të Serbisë: Besojmë ta gjejmë një zgjidhje për situatën e krijuar
VIDEO / Të shtëna me armë në një Universitet, studentët hidhen nga dritarja për t’u shpëtuar plumbave, 5 viktima deri më tani
SBAShK-u kategorikisht kundër shtyrjes sërish të mësimit: Orët s’do të mund të zëvendësohen
Gruaja rrah burrin në Podujevë
“Nuk ka bir nëne”, Gëzimi humbet kontrollin: Do digjem me benzinë, jam 39 vjeç kur do gjej unë një vajzë për t’u martuar?
Rrëqethëse: Video Pamje kur nënat afgane i hedhin fëmijët mbi telat me gjemba dhe iu luten ushtarëve anglezë që t’i marrin
Besnik Tahiri u drejtohet qytetarëve para debatit në RTK

Lajmi i fundit