Sërish përplasje në KQZ – Kurteshi i VV-së i akuzon partitë e tjera për vjedhje industriale të votave
Vetëm 5 minuta lojë, vjen goli i parë në ndeshjen Llapi – Drita
Tubimet gjatë fushatës zgjedhore, infektologu Ramadani: Mund të rriten rastet me COVID-19
Ekipi i Kosovës kthehet për Prishtinë pasi nuk i lejuan të hyjnë në Serbi
Ahmetaj tregon të gjeturat pas hetimit të një vendvotimi në Fushë Kosovë
Kosova, vendi me të ardhurat më të ulëta për kokë banori
Befason Yll Limani me përshëndetjen për Borën dhe Donaldin
Vuçiqit i plas skandali për djalin, i dha një thes me para një të dënuari për krime lufte
ZRrE refuzon të kompensojë qytetarët për faturimin e rrymës së shpenzuar në veri të Kosovës
KQZ: 225 vendvotime do të hetohen
LAJMI I FUNDIT: Përfshihet nga flakët një veturë, u dëgjua edhe eksplodim
Kurteshi pretendon se janë vjedhur votat në zgjedhjet lokale të 17 tetorit
‘Kështu bëj në Kosovë’ – Ky është arsyetimi i zyrtarit të EULEX’it për parkimin e gabuar
Video bëhet virale: Shikoni si ish-marinsi çarmatos në 8 sekonda grabitësin në dyqan
FSK-ja do të merr pjesë në Garën Ushtarake Ndërkombëtare “Skuadra më e mirë 2021”
150,000 euro nga Zvicra për studentët kosovarë
Nga rreth 11 mijë zarfe me vota me postë, refuzohen mbi 1 mijë – numërimi i të tjerave pritet të fillojë ditëve në vijim

Lajmi i fundit